RAKTÁRI KISEGÍTŐ álláslehetőség Nyírbátorban!

Képek / Videók
Leírás
  • Pozíció típusa: Főállás

RAKTÁRI KISEGÍTŐ

Megbízónk:

Olasz Partnercégünk merev műanyag palackok, flakonok gyártásával foglalkozik, és 2008 óta van jelen Magyarországon. A vállalat a tömeges fogyasztási cikkek piacán való kereslete miatt, rohamosan fejlődik. Fontos számukra, hogy a gyártási folyamatok közben munkavállalóiknak kulturált és kellemes munkahelyi légkört biztosítsanak és belső képzési és fejlesztési programokkal segítség dolgozóikat.

Munkavégzés helye:

-          Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

Amire garantáltan számíthatsz:

-          egy stabil munkahelyre

-          biztos kereseti lehetőségre

-          műszakpótlékra

-          béren kívüli juttatásra

-          utazási költségtérítésre, a jogszabályi előírásoknak megfelelően

-          eltérő munkakezdési időpontra

-          kulturált munkahelyi környezetre

-          fejlődési, képzési lehetőségre

Főbb feladataid lesznek:

-          szállítói dokumentumok kiállításáról való gondoskodás

-          elektronikus adatrögzítés, Excel tábla naprakész vezetése

-          konténerek kezelése

-          a gyártás során felmerülő selejt tárolása

-          hibás raklapok javítása

-          a takarítási feladatok ellátása

Amit Tőled elvárunk:

-          középfokú végzettség, érettségi

-          több műszakos munkarend vállalása

-          nyírbátori munkába járás vállalása

-          pontos, precíz, lendületes munkavégzés

-          folyamatos koncentrációs képesség

Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:

-          termelési területen szerzett tapasztalat

Személyesen: Get Work Trend Kft.  Nyírbátor, Szabadság tér 3. H-P 8:00 - 16:00

Önéletrajzát a nyirbator@getwork.hu címre várjuk!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

Kapcsolat a hirdetővel
  • Get Work Trend Kft

  • 0642510172

Mondd meg a hirdetőnek, hogy a Maxaprón találtad a hirdetést.

Elhelyezkedés
Nyírbátor