Ezt a hirdetést archiválták.

TARGONCÁS ANYAGMOZGATÓ álláslehetőség Nyírbátorban!

Nyírbátor
4 éve, 12 hónapja

  • Régen frissült
    Nyírbátor
    Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat Termelés tervezési csoportvezető munkakörbe Feladatok: • Kb. 4 fő termeléstervezőb...
    • Szállítmányozás, Logisztika - Nyírbátor
    5 hónapja, 2 hete
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Szállítmányozás, Logisztika
Leírás
TARGONCÁS ANYAGMOZGATÓ

Megbízónk:

Partnercégünk 1930 - ban jött létre egy holland és egy brit cég összeolvadásakor, azóta folyamatosan és rendületlenül van jelen a kozmetikumok, tisztítószerek és élelmiszerek piacán. Több mint 190 országban és 400 márkával hódít a hétköznapokban. Felmérések alapján termékeiket naponta 2 milliárd fogyasztó használja. A vállalat fő irányvonala, hogy az emberek jól érezzék magukat a bőrükben, szépnek érezzék magukat, és teljesebb életet élhessenek a mindennapokban. Ezt a fajta szemléletmódot a vállalaton belül foglalkoztatott, világszerte 169 ezer munkavállalója is vallja és hiszi.
Kiemelten fontos számukra, hogy minden munkavállaló egészséges, motivált és elkötelezett legyen, cserébe mindent megtesznek azért, hogy a gyártási folyamatok alatt családias és kellemes légkört biztosítsanak, valamint a magán életben is segítség dolgozóikat.

Munkavégzés helye:
-          Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

Amire garantáltan számíthatsz:
-          egy stabil munkahelyre
-          biztos kereseti lehetőségre
-          béren kívüli juttatásra
-          utazási költségtérítésre, a jogszabályi előírásoknak megfelelően
-          eltérő munkakezdési időpontra
-          család- barát munkahelyre
-          kedvezményes vásárlási lehetőségre a gyár által gyártott termékekből
-          kellemes munkahelyi környezetre

Főbb feladataid lesznek:

-          targoncás munkavégzés, anyagmozgatás, válogatás, csomagolás
-          egyéb raktári feladatok ellátása
-          termelés kiszolgálása

Amit Tőled elvárunk:
-          alap vagy középfokú végzettség
-          érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány megléte
-          több műszakos munkarend vállalása
-          nyírbátori munkába járás vállalása
-          felelősségteljes munkavégzés
-          megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
-          folyamatos koncentrációs képesség

Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:
-          hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

-          Személyesen: Get Work Trend Kft. 4300 Nyírbátor, Szabadság tér 3. H-P 8:[------]:00

Önéletrajzát a [------] címre várjuk!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-[------]
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-[------]

Elhelyezkedés
Nyírbátor

Elhelyezkedés
Nyírbátor